پارسی|English|العربي
  • کانال آپارات دکتر میرزایی
  • کانال تلگرام دکتر میرزایی
+98 21 88223212,13
+98 922 4013258

درباره ما

Image Dr. Mirzaei

درباره دکتر علیرضا میرزایی

دکتر علیرضا میرزائی 

جراح دندانپزشک

متخصص لیزر از دانشگاه RWTH آلمان

دستیار تخصصی و رزیدنت PHD دانشگاه سائوپائولو برزیل

مدرس رسمی انستیتو جهانی لیزر آمریکا WCLI

عضو انجمن جهانی لیزر WALED

مدرس لیزر انجمن دندانپزشکان ایران

اولین دارنده گواهینامه کنترل کیفیت و استاندارد GICدر ایران

عضو شبکه بین المللی ده سازمان برتر کانادا

 

دکتر علیرضا میرزائی جراح دندانپزشک فارغ التحصیل سال ۱۳۸۲ از دانشگاه آزاد اسلامی می باشد.

از ابتدای دریافت مدرک دکترای دندانپزشکی اشتیاق و علاقه مندی فراوان او به تحصیل علوم دندانپزشکی روز دنیا و ارائه خدمات ایده آل و با کیفیت مطابق استانداردهای جهانی او را بر آن داشت تا لحظه ای از سعی و تلاش دست بر ندارد.او در سال ۲۰۰۷ گواهینامه ایمپلنت از دانشگاه Straumannسوئیس دریافت نمود.

پیشرفت روز افزون دانش لیزر و کاربرد آن در دندانپزشکی، دکتر میرزائی را بر آن داشت تا گام در مسیری سخت ,طاقت فرسا اما مفید و مثمر ثمر نهد.

در سال ۲۰۰۹ موفق به دریافت Mastership لیزر از دانشگاه RWTHآخن آلمان گردید و از همان سال با تلاش بسیار سیستم لیزر بافت نرم را تهیه و شروع به خدمت رسانی به بیماران در زمینه های مختلف مرتبط با لیزر بافت نرم مانند جراحی های لثه درمان ریشه با کمک لیزر Diod۹۸۰nmو دیگر فیلد ها نمود.

حاصل این نوع درمان بیش از ۲۰۰۰ بیمار با کمترین میزان شکست در درمان و موفقیت بسیار در کمک به بیماران پر استرس و کنترل و کاهش درد حین درمان و همچنین کم کردن مدت درمان وافزایش رضایت مندی بیماران عزیز بود.

آرزوی همیشگی دندانپزشک حذف تزریق داروی بیحسی و صدای دریل کردن حین درمان می باشد.

برای نیل به این آرزو دکتر میرزائی در سال ۲۰۱۳ موفق به دریافت پذیرش در مقطعMaster of Science (تخصص لیزر) از دانشگاه RWTH اخن آلمان و افتخار همکاری ودانشجویی پروفسور Gutknechtرییس انجمن جهانی لیزر و رییس انجمن لیزر آلمان (DGL) گردید. او هم چنان به عضویت WALED در آمد.

WALED - World Academy for Laser Education & Research in Dentistry

او در حال حاضر با همکاری با پروفسور Gutknecht و دکتر علیرضا فلاح متخصص لیزر و دانشجوی PHD لیزر و مدیر شرکت آموزشی نیشام آریانا درحال تحقیق بر روی پایان نامه تخصصی خود در افزایش گیر و ماندگاری ایمپلنت به کمک لیزر می باشد که این تحقیق منحصر به فرد و برای اولین بار در دنیا صورت می گیرد.

آرمان دکتر میرزائی کاهش حداکثری درد و استرس بیماران و به کار بردن جدید ترین متد های روز دنیا در دندانپزشکی می باشد و شاید بتوان جمله "زگهواره تا گور دانش بجوی"را سرلوحه این دندانپزشک ایرانی دانست.
هر ایرانی شایسته بهره مندی از بهترین های دنیاست.

Dr. Alireza Mirzaei
D.D.s ,M.Sc redident in laserdentistry in
RWTH university Aachen Germany
Cell:+4915121362486
Cell:+989339100918
Office:+982188223212 , 13


Certification