پارسی|English|العربي
  • کانال آپارات دکتر میرزایی
  • کانال تلگرام دکتر میرزایی
+98 21 88205697
+98 922 4013258

دندانپزشکی زیبایی

اصلاح طرح لبخند

اصلاح طرح لبخند

دندانهای قدامی هر فرد طرح لبخند او را تشکیل می دهند. فردی که دندانهای جلوی دهانش فاصله دار یا نامنظم، نسبت به خط وسط صورت نامتقارن، کج و یا نا مرتب، شکسته و یا لب پریده، تیزیا دندانه داریا صاف شده و کوتاه ویا زیاده از حد بلندیا کوتاه باشد

سفید کردن دندان ها

سفید کردن دندان ها

می توان از ژل سفید کننده با غلظت بالا در مطب استفاده نمود که به دو یا چند جلسه زمان نیاز دارد. در روش دوم قالبی از دندان های بیمار تهیه شده و ژلی با غلظت کم در اختیار بیمار قرار داده می شود تا در منزل از آن استفاده نماید. روش استفاده در منزل ممکن است دو هفته به طول بینجامد که روزانه بیمار به مدت 4 ساعت از آن استفاده میکند. در صورت حساس بودن دندان ها به گرما و سرما می توان روزی 2 ساعت از ماده سفید کننده استفاده نمود و قبل و بعد از عمل سفید کردن از دهانشویه فلوراید استفاده کرد.

پرکردگی همرنگ

پرکردگی همرنگ

دندانپزشکی مدرن راه های فراوانی را پیش روی دندانپزشک شما می گذارد که دندان های شما را به طبیعی ترین شکل ممکن ترمیم کند. ترکیبی از تکنیک های پیشرفته مواد باند شونده (چسبنده) به سطح دندان و تولید مواد بسیار با دوام و با کیفیت همرنگ و شبیه به دندان کم کم باعث جایگزین شدن ترمیم های کامپوزیتی (همرنگ) به جای مواد نقره ای رنگ شده است.

روکش های زیبایی

روکش های زیبایی

لامینت یک لایه نازک از چینی پخته شده است که می توان آن را به ناخن مصنوعی تشبیه کرد که ‏روی دندان می چسبد . مزیت این روش در تراش کم دندان ( در حد قسمتی از مینای دندان ) و ‏رنگ شفاف و طبیعی آن است که با آن می توان لبخندی فوق العاده جذاب را به فرد هدیه کرد.

ونیرهای بدون آماده سازی

ونیرهای بدون آماده سازی

ونیرهای سرامیکی متعددی وجود دارند که بدون نیاز به آماده سازی و یا با حداقل آماده سازی جایگذاری میشوند مانند لومینیرز، دوراتین، ویوانیرز و غیره که در اختیار دندانپزشکان زیبایی که به دنبال جایگزینهای مناسبی برای ونیر پورسلینهای قدیمی هستند و افرادی که باندینگ کامپوزیت برایشان قابل انجام نیست، قرار دارند. همه موارد ونیر، بدون آماده سازی یا با آماده سازی حداقلی نیستند. جایگزینهای بدون آماده سازی ونیر، همانند ونیرهای مرسوم به سطح فیشال (چهره ای) دندان چسبانده میشوند اما استفاده از آنها نیازی به تراشیدن و ساییدن دندان یا برداشتن بافتی از ساختار دندان ندارد فقط در برخی موارد ممکن است نیاز به کاهش بسیار کم سطح دندان وجود داشته باشد.

Snap On Smile

Snap On Smile

پلاک اسنپ آن اسمایل (Snap On Smile یا Snap On teeth) ابزار متحرک جدید دندانی است که ظاهر لبخند شما را ظرف چند ثانیه به نحو چشمگیری تغییر میدهد.